SCHEDULE

SCFC U11 Boys (Robin)

Glastonbury Green Grenades (Rosenfeld)

0

-

1

Game #: 49

Stage: Group

Location: Lymburn West U11 #3

Time: Sat, Jun 1st 9:00am

Medicine Hat U11 RASC White

Laurier Heights (Wesley-Firt)

1

-

3

Game #: 52

Stage: Group

Location: Lymburn West U11 #4

Time: Sat, Jun 1st 9:15am

Glastonbury Green Grenades (Rosenfeld)

Lacombe Panthers 4a

0

-

1

Game #: 50

Stage: Group

Location: EMSA West Complex 18 (U11)

Time: Sat, Jun 1st 1:30pm

Laurier Heights (Wesley-Firt)

Fort Sask Arsenal (Shand)

2

-

6

Game #: 53

Stage: Group

Location: Lymburn West U11 #4

Time: Sat, Jun 1st 3:15pm

Lacombe Panthers 4a

SCFC U11 Boys (Robin)

5

-

0

Game #: 51

Stage: Group

Location: EMSA West Complex 18 (U11)

Time: Sun, Jun 2nd 9:00am

Fort Sask Arsenal (Shand)

Medicine Hat U11 RASC White

3

-

1

Game #: 54

Stage: Group

Location: EMSA West Complex 19 (U11)

Time: Sun, Jun 2nd 9:00am

Glastonbury Green Grenades (Rosenfeld)

Laurier Heights (Wesley-Firt)

3

-

5

Game #: 56

Stage: Bronze/4th

Location: EMSA West Complex 13 (U11)

Time: Sun, Jun 2nd 2:00pm

Lacombe Panthers 4a

Fort Sask Arsenal (Shand)

1

-

2

Game #: 57

Stage: Gold/Silver

Location: EMSA West Complex 12 (U11)

Time: Sun, Jun 2nd 2:00pm

SCFC U11 Boys (Robin)

Medicine Hat U11 RASC White

1

-

2

Game #: 55

Stage: Consolation

Location: EMSA West Complex 10 (U11)

Time: Sun, Jun 2nd 4:00pm

ID Stage When/Where Home Score Away
49 Group Sat, Jun 1st 9:00am at L3 SCFC U11 Boys (Robin) 0 - 1 Glastonbury Green Grenades (Rosenfeld)
52 Group Sat, Jun 1st 9:15am at L4 Medicine Hat U11 RASC White 1 - 3 Laurier Heights (Wesley-Firt)
50 Group Sat, Jun 1st 1:30pm at EWC18 Glastonbury Green Grenades (Rosenfeld) 0 - 1 Lacombe Panthers 4a
53 Group Sat, Jun 1st 3:15pm at L4 Laurier Heights (Wesley-Firt) 2 - 6 Fort Sask Arsenal (Shand)
51 Group Sun, Jun 2nd 9:00am at EWC18 Lacombe Panthers 4a 5 - 0 SCFC U11 Boys (Robin)
54 Group Sun, Jun 2nd 9:00am at EWC19 Fort Sask Arsenal (Shand) 3 - 1 Medicine Hat U11 RASC White
56 Bronze/4th Sun, Jun 2nd 2:00pm at EWC13 Glastonbury Green Grenades (Rosenfeld) 3 - 5 Laurier Heights (Wesley-Firt)
57 Gold/Silver Sun, Jun 2nd 2:00pm at EWC12 Lacombe Panthers 4a 1 - 2 Fort Sask Arsenal (Shand)
55 Consolation Sun, Jun 2nd 4:00pm at EWC10 SCFC U11 Boys (Robin) 1 - 2 Medicine Hat U11 RASC White

STANDINGS

Bracket A TeamsMPWDLGFGAGDPtsP/MP
Lacombe Panthers 4a Silver2/220060663.00
Glastonbury Green Grenades (Rosenfeld)2/210111031.50
SCFC U11 Boys (Robin)2/200206-600.00
Bracket B TeamsMPWDLGFGAGDPtsP/MP
Fort Sask Arsenal (Shand) Gold2/220093663.00
Laurier Heights (Wesley-Firt) Bronze2/210157-231.50
Medicine Hat U11 RASC White2/200226-400.00

MP = Matches Played

W = Wins

D = Draws

L = Loss

GF = Goals For

GA = Goals Against

GD = Goal Differential (+/-)

Pts = Points

P/MP = Average Points Per Matches Played